הנהגה ניהולית

ראש הישיבה – הרב צבי אזרחי

בנוסף להיות ראש ישיבה, תלמיד חכם ושליח ציבור אשר מאות רבות מתושבי העיר באים לשמוע תפילתו בחגים, הרי שהרב אזרחי ניחן בעין טובה, ימין מקרבת והבנת נפש התלמיד באופן ייחודי. השילוב של הלמדנות הליטאית יחד עם הנפש החסידית, עם אהבת הניגון והגיטרה נוגעת הן בהורים הזוכים להכירו, אך עוד יותר, באלפי התלמידים שלמדו במדרשיה מאז התמנותו לראש הישיבה.

מנכ"ל – אברהם הירש

אבי הירש, מנכ"ל המדרשיה, מנווט את הספינה בפן הכלכלי ביד רמה, מתוך חזון מחד וירידה לפרטים מאידך, בשיתוף פעולה מלא עם ראש הישיבה ובתיאום עם הנצרך ברשת אורט.

ראש חטיבת הביניים – הרב צבי אונגר

מתלמידיו הקרובים של ראש ישיבת אור עציון וזקן תלמידי החכמים של הציונות הדתית הרב חיים דרוקמן. לאחר שנות לימוד ראשונות בישיבה שרת הרב אונגר בחטיבת גולני ולאחריה חזר ללמוד עוד שנים ארוכות בישיבה. אהוד מאד בתור רב ומחנך כיתות יב' (בעבר) השומר על קשר קרוב עם הבוגרים לאורך שנותיהם במסלול ההמשך ועד להיותם תחת החופה בהיותו רב ומחתן. מוביל תוכניות הרמב"ם היומי, חבורתנ"ך, הסוגיה היומית ועוד

מנהל התיכון – מר אליקים שיוביץ

שליח ואידיאליסט בשדה החינוכי. לאחר שנות הלימוד בישיבת "בני דוד" בעלי, התגייס לחיל השריון וסיים בדרגת סגן. עם שחרורו חזר לישיבה ולאחר שנות הוראה כמחנך, נקרא לדגל ניהול התיכון של מדרשית נעם. מאז עושה חיל בעבודתו הן בהובלת צוות ההוראה וחידוש תוכניות לימודיות בפן המקצועי והן ביחס האישי לתלמידים, מציאת מסלולים אישיים לנצרכים ועד לקבלת זכאות של 100% בבגרות.

דילוג לתוכן